Product information
| Slīpēšanas stieņu garums | 457 mm |
|---|---|
| Slīpēšanas stieņu platums | 75 mm |
| Jostas kustību ātrums, m/min | 206 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Produkta veids | Elektriskā lentes slīpmašīna |
| Zīmols | Black & Decker |
| Svars | 2.79 kg |
| Jauda | 720 W |
| Ir ātruma bloķēšanas poga | Jā |
| Trokšņa līmenis | 89 dB |
| Roktura vibrāciju līmenis | 4 m/s² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Slīpēšanas loksne: 75 x 457 mm. Ir ātruma bloķēšanas poga: Jā. Iespējamas pievienot putekļusūcēju: Jā. Trokšņa līmenis: 89 dB. Roktura vibrāciju līmenis: 4 m/s² |
| Barcode | 500545513 |
ELECTRIC BELT SANDER BLACK & DECKER KA86-QS, 720 W
- The slanted belt design allows sanding 2x closer to adjacent surface edges.
- Ideal for sanding floor boards, laying boards, and other large surfaces that require greater material removal.
- Automatic belt tracking to keep the sanding belt in place
- Dust extraction bag for a cleaner working environment
- Lever mechanism for quick and easy accessory changes
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BELT SANDER KA86-QS BLACK & DECKER