Product information
| Asmens garums | 11 cm |
|---|---|
| Asmens platums | 2.5 cm |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Nē |
| Produkta veids | Asmens |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 11 cm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds |
| Barcode | 500029214 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BREAKING BLADES 25MM 10 PCS 0-11-325