Product information
| Koksnes veids | Līmēta |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Produkta veids | Kāpņu pakāpieni |
| Zīmols | Vigrima |
| Kvalitātes kategorija | A/B |
| Papildus informācija | Kvalitātes kategorija: A/B. Koksnes veids: Līmēta |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501710717 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STAIR TREAD 40X300X1200 PINE A/B