Product information
| Zīmols | - |
|---|---|
| Svars | 0.02 kg |
| Maksimālais griešanas garums | 16 mm |
| Maksimālais griešanas garums pa diagonāli | 16 mm |
| Maksimālais griešanas dziļums | 16 mm |
| Produkta veids | Griešanas ripa |
| Garums | 16 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Griešanas diska diametrs | 16 mm |
| Lineāla iedaļas | Centimetri |
| Papildus informācija | Paredzēts OKKO MT116A, MT124 griešanas mašīnām |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501786754 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BLADE TILE CUTTER MW163 16X6X3MM