Product information
| Garums | 45 cm |
|---|---|
| Svars | 0.87 kg |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Haushalt |
| Cirvja galvas svars | 0.87 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502079385 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AXE HAUSHALT 870 G, 45 CM