Product information
| Garums | 90.2 cm |
|---|---|
| Platums | 60.1 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10019483 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Bēša krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.71 |
| Sedzamā platība | 2.71 m² |
| Papildus informācija | Līmē ar līmi, kas paredzēta PVC pārklājumam – 000051310274 |
| Barcode | 502511594 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PVC PANEL GRACE 90.2X60.1X0.03CM