Product information
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
|---|---|
| Zīmols | ETI |
| Modelis | ETIMAT6 |
| Fāžu skaits | 1 |
| Poli | 1P |
| Atvienošanas līkne | C |
| Atvienošanas spēja, kA | 6 |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 230 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 18 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Nominālā strāva: 16 A |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500910832 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AUTOMATIC SWITCH ETIMAT6 C16A 1P