Product information
| Spriegums | 500 V |
|---|---|
| Strāvas stiprums | 20 A |
| Zīmols | ETI |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Papildus informācija | Nominālais spriegums: 20 A |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500204353 |
D series fuses with fast acting (gf) characteristics are designed to protect power, signal, and control circuits against short circuits and overloads. “Bitwitz” fuses with slow acting (gg) characteristics are intended for the protection of electrical installations against temporary overloads, such as the starting of an electric motor.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: FUSE DII/GG 20A E27