Product information
| Garums | 100 m |
|---|---|
| Diametrs | 1.5 mm |
| Svars | 0.1 kg |
| Materiāls | Kokvilna |
| Produkta veids | Aukla dokumentu šūšanai |
| Zīmols | Duguva |
| Krāsa | Daudzkrāsaina |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs: 1.5 mm. Materiāls: kokvilna |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 501811032 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AUKLA KOKVILNAS 1,5MM/100M