Product information
| Garums | 215 cm |
|---|---|
| Biezums | 0.6 cm |
| Krāsa | Grafīta krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Durvju apmales |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta krās. |
| Komplekts | 2,5 gb. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502567809 |
Uzlabojiet savu durvju estētiku ar Domoletti antracīta durvju aplodu. Šis gludais un modernais durvju apmales elements, kas izgatavots no augstas kvalitātes laminētas skaidu plātnes (LMDP), piedāvā izsmalcinātu apdari jebkurā interjerā. Dziļā antracīta krāsa, kas redzama produkta attēlos, atklāj smalku koka graudu tekstūru, nodrošinot elegantu dabīgā koka izskatu ar inženierijas materiāla izturību un konsekvenci.
Ar ievērojamajiem 215 cm garumu, 6 cm platumu un 0,6 cm biezumu, šis durvju aplods ir paredzēts, lai radītu tīru, definētu apmali ap jūsu durvju rāmjiem. Tā plānais profils un bagātīgais tumšais tonis padara to par ideālu izvēli mūsdienīgiem interjeriem, nemanāmi iekļaujoties dažādās krāsu paletēs un dizaina tēmās. Robustā konstrukcija nodrošina ilgstošu veiktspēju un izsmalcinātu izskatu jūsu mājām vai birojam.
Šī Domoletti durvju apdare ir ideāli piemērota jaunām būvēm vai renovācijas projektiem, nodrošinot pabeigtu pāreju starp sienām un durvju rāmjiem. To var izmantot, lai noslēptu neizskatīgas spraugas, aizsargātu sienu malas un pievienotu elegances pieskārienu viesistabām, guļamistabām vai gaiteņiem. Šis Polijā ražotais durvju aplods apvieno praktisku funkcionalitāti ar izsmalcinātu stilu, ļaujot jums sasniegt pabeigtu un saskaņotu izskatu visās jūsu dzīvojamās telpās.
- Zīmols: Domoletti
- Produkta veids: Durvju aplods / Apdare
- Krāsa: Antracīts
- Materiāls: Laminēta skaidu plātne (LMDP)
- Izmēri: 215 cm (Garums) x 6 cm (Platums) x 0,6 cm (Biezums)
- Apdare: Koka graudu tekstūra
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APMALE 60X6MM ANTRACĪTA (2.5GAB)