PROFILIS T ALUM. ANOD.SUDRAB. 1000X15X15
Product code: 502127288
€1,58
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Anodēts |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 15 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 15 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502127288 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PROFILIS T ALUM. ANOD.SUDRAB. 1000X15X15