APLODE REG. 80-100MM BALTA SILK MATTSET
€38,98
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 207 cm |
|---|---|
| Biezums | 3.2 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 - 10 cm |
| Komplekts | Regulējams rāmja komplekts 80-100 MM. |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Barcode | 502554367 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: APLODE REG. 80-100MM BALTA SILK MATTSET