Product information
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 70 mm |
| Platums | 70 mm |
| Produkta veids | Leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 55 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Pastiprināts | Jā |
| Barcode | 500227128 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE BRACKET PAST.70X70X55(2,0)