ALUMINUM LADDER PROFILE LSW10 2.7M MAT.SHAMP
Product code: 502416129
€6,07
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2700 mm |
|---|---|
| Platums | 25 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 10 mm |
| Krāsas nosaukums | Šampanieša krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416129 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUMINUM LADDER PROFILE LSW10 2.7M MAT.SHAMP