ALUM PROFILE FG14 GOLD MAT 2.5M (10)
Product code: 500488054
€5,23
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2500 mm |
|---|---|
| Platums | 14 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 9 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500488054 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUM PROFILE FG14 GOLD MAT 2.5M (10)