Product information
| Platums | 6 m |
|---|---|
| Garums | 4 m |
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Svars, g/m² | 65 |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Produkta veids | Tenti |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | Tarpaulin |
| Vispārējie izmēri | 600 x 400 cm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Ar alumīnija gredzeniem | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ar alumīnija gredzeniem: Jā. Ūdensizturīgs: Jā. Izturīgs pret pelējumu: Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502004218 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: COVER GREEN 4X6M 65GSM