ALUM. NAILS COUNTER-SUNK HEAD 3.9X12 50 PCS.
€0,66
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 12 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.9 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar iegremdētu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 6.5 - 8.5 mm |
| Svars | 90 kg |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 12 mm. Diametrs: 3.9 mm. Kniežu materiāla biezums: 6.5 - 8.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502176007 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUM. NAILS COUNTER-SUNK HEAD 3.9X12 50 PCS.