CORDLESS VACUUM CLEANER DCV501LN-XJ 18V
€111,73
Pieejams uzreiz
Product information
| Maksimālā gaisa plūsma, m3/min | 1.26 m³/min |
|---|---|
| Tvertnes tilpums | 0.7 l |
| Šķidruma uzsūkšana | Nē |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Celtniecības putekļu sūcējs |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCV501LN-XJ |
| Svars | 1.5 kg |
| Garums | 466 mm |
| Platums | 134 mm |
| Sausā uzsūkšana | Jā |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Putekļsūcējs ar akumulatoru Makita DVC750LZ |
| Barcode | 502541533 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORDLESS VACUUM CLEANER DCV501LN-XJ 18V