AKUSTISKAIS PANELIS EDITION BL 9X600X600
€8,52
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Dekoratīvie akustiskie paneļi |
| Zīmols | Grace |
| Kolekcija | Comfort 9 |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Krāsas nosaukums | Melns krās., Ozola krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.36 |
| Sedzamā platība | 0.36 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Barcode | 502657114 |
Šis produkts ir divi funkcijas. Viena no tām ir rotā istabu, otra - samazināt atskaņas. Trokšņa avotiem radītās skaņas viļņi tiek absorbēti 9mm PET vilnas. Tas samazina istabas atskaņas un istaba kļūst klusāka.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AKUSTISKAIS PANELIS EDITION BL 9X600X600