Product information
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Akumulators |
|---|---|
| Zīmols | - |
| Akumulatora kapacitāte | 4000 mAh |
| Svars | 0.7 kg |
| Akumulatora spriegums | 24 V |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Uzlādes laiks 60 min. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502802074 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AKUMULATORS 24V ROBOTAM VRM16