Информация о товаре
| Garums | 100 cm |
|---|---|
| Platums | 12 cm |
| Smalkums | 40 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Smilšpapīrs ruļļos |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 100 x 12 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502257878 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Наждачная бумага HAUSHALT 120X1000 MM NR 40