Информация о товаре
| Maksimālais griezes moments, Nm | 205 |
|---|---|
| Akumulatoru skaits komplektā | 3 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Bezvadu instrumentu komplekti |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCK755P3T-QW |
| Svars | 13.29 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 3200, 4600 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 1 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 135 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 24 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 5 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Jā |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Komplekts | Komplektā:..DCD796 Akumulatora triecienurbjmašīna.DCF887 Akumulatora triecienskrūvgriezis.DCH273 Akumulatora perforators.DCG405 Akumulatora leņķa slīpmašīna.DCS355 Akumulatora daudzfunkcionālais instruments.DCS570 Akumulatora ripzāģis.DCS334 Akumulatora figūrzāģis.DCB184 3gab. 18V 5Ah akumulatori.DCB115 Lādētājs.TSTAK II Instrumentu koferis.TSTAK VI Instrumentu kaste.TSTAK Mobile Storage Kaste ar riteņiem |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Штрихкод | 502281797 |
В комплекте:
- DCD796 Аккумуляторная ударная дрель
- DCF887 Аккумуляторный ударный шуруповерт
- DCH273 Аккумуляторный перфоратор
- DCG405 Аккумуляторная углошлифовальная машина
- DCS355 Аккумуляторный многофункциональный инструмент
- DCS570 Аккумуляторная циркулярная пила
- DCS334 Аккумуляторный лобзик
- DCB184 3 шт. 18 В 5 Ач аккумуляторы
- DCB115 Зарядное устройство
- TSTAK II Ящик для инструментов
- TSTAK VI Ящик для инструментов
- TSTAK Mobile Storage Ящик на колесах
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАБОР ИНСТ.АК. DEWALT DCK755P3T-QW