Информация о товаре
| Platums | 250 mm |
|---|---|
| Garums | 0.25 m |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Materiāls | Poliesters |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Mērķis | izolācijai |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| TOP prece | Apavu tīrīšanas restīte Aco Vario 01213, alumīnijs, gumija, 60 cm x 40 cm |
| Штрихкод | 501980449 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: МАНЖЕТ ВИНСЕНТ ХИДРОТЕП Т250 Д70 -100