Информация о товаре
| Garums | 930 mm |
|---|---|
| Platums | 35 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 1.5 mm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Pelēkais ozols |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502638582 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛИСТ АЛ.ГРЯЗНЫЕ АПД.LWP35 0.93М ПЕЛ.ОЗ.