Информация о товаре
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 250 mm |
| Platums | 32 mm |
| Produkta veids | Leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 50 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 500227811 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КРОС-ЛЕНТЯ 250X32X35X2 ZN ЛЕВЫЙ