Информация о товаре
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Karnīzes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Materiāls | Metāls |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Штрихкод | 502587584 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КАРНИЗА ШИНДЕЛИМ PE 0.45MM 2M RAL6020