Информация о товаре
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Pretputnu aizsardzība |
| Zīmols | - |
| Garums | 100 cm |
| Platums | 6 cm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Parastā cena | Špaktele Sakret LH, Gatavs lietošanai, balta krās., 28 kg |
| Штрихкод | 501712035 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗАЩИТА ОТ ПРИВЕТСТВИЯ 60X100 ЧЕРНАЯ