Информация о товаре
| Garums | 30 cm |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Bessey |
| Kolekcija | - |
| Modelis | DUO30-8 |
| Platums | 8.5 cm |
| Svars | 0.72 kg |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Spīļu spēks: līdz 1200 N |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502029833 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗАЖИМЫ DUO 30-8