Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 80 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Bosch |
| Materiāls | Bakelīts |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums minūtē: 12250 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s. Detaļu materiāls: Metāla |
| Izcelsmes valsts | Šveice |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Bosch, 125 mm x 22.23 mm x 5 mm |
| Parastā cena | Lapiņu slīpēšanas disks Bosch X-lock X571, 115 mm x 22.23 mm |
| Штрихкод | 500512629 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСКИ ШЛИФОВАЛЬНЫЕ НАШПОНКИ 125XK80