Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 40 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Bosch |
| Materiāls | Bakelīts |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Bosch, 125 mm x 22.23 mm x 5 mm |
| Parastā cena | Lapiņu slīpēšanas disks Bosch X-Lock X571, 125 mm x 22.23 mm |
| Штрихкод | 502090337 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСКИ ЦВЕТКОВ 125MM 40 BOSCH X-LOCK