Информация о товаре
| Diametrs | 230 mm |
|---|---|
| Biezums | 10 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Specialist+ |
| Modelis | Galactica |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.2 mm |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Piemērots griešanai | Sauss, Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6600 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Daudzfunkcionāls |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | - |
| Штрихкод | 502330353 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСК АЛМАЗНЫЙ GALACTICA 230X10X22.2MM