Информация о товаре
| Opciju tips | Paredzēts GK plāksnēm, Skrūves |
|---|---|
| Garums | 40 mm |
| Opciju materiāls | Neilons |
| Produkta veids | Kaļamie ieliktņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | L5-9 mm |
| Diametrs | 8 mm |
| Stiprinājuma veids | Skrūves |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Kaste satura iepakošanai | 10 |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Штрихкод | 502043718 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСК 8X40MM 2ШТ