ДИАМАНТОВЫЙ РЕЗ/ШЛИФОВАЧНЫЙ ДИСК 125MM 31965
€28,39
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.8 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Smilšpapīra |
| Produkta veids | Dimanta diski |
| Zīmols | Rubi |
| Iekšējā cauruma diametrs | 14 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Keramika |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 5.6 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502563351 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИАМАНТОВЫЙ РЕЗ/ШЛИФОВАЧНЫЙ ДИСК 125MM 31965