Информация о товаре
| Skrūves tips | Skrūves kokam |
|---|---|
| Garums | 70 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Nav |
| Diametrs | 5 mm |
| Produkta veids | Skrūve |
| Zīmols | FM Bravo |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Griezes momenta atslēga Yato YT-07605, 481 mm |
| Штрихкод | 502100093 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДЕРЕВЯННЫЙ ВИНТ SPEC17 5X70 TX25 A2 100