Информация о товаре
| Materiāls | Koks |
|---|---|
| Garums | 140 cm |
| Platums | 39.4 cm |
| Produkta veids | Durtiņas |
| Zīmols | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Biezums | 2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | No priedes koka |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502010394 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДВЕРИ МЕБЕЛЬНЫХ ЖАЛЮЗИЕВ ТИПА 1400X394