Информация о товаре
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Tibox |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP66 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Sienas biezums | 1.5 mm |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502117601 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: VAIROGS METĀL.ST2320300X200X200MMIP66 P.