Информация о товаре
| Garums | 16.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Betona urbis |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | - |
| Darbības zonas garums | 10 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Urbja tips | Vītņveida |
| Urbšanas virziens | Uz priekšu vērsta urbšana |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 500551139 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS SDS PLUS S4 10,0X160,0MM,1ШТ.