Информация о товаре
| Garums | 11 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 60 mm. Montāžas veids: SDS Plus (TE-C) |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500202938 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS SDS+ 6X110MM СТАНДАРТ