Информация о товаре
| Garums | 26 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 21 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500203020 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS SDS+ 10X260MM СТАНДАРТ