Информация о товаре
| Garums | 8 cm |
|---|---|
| Diametrs | 4.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 4.7 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 47 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500872097 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS METALLO HSS-CO 4,5MM 1 ŠT.