Информация о товаре
| Garums | 7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 3.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 3.9 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 2 vienības: 3,5x39x70 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 39 mm. Montāžas veids: taisne. Detaļu materiāls: metāla |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501909528 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS МЕТАЛЛУ POINTTEQ 3,5X39X70MM,2ШТ.