Информация о товаре
| Garums | 11.7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500870669 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS ДЛЯ МЕТАЛЛА HSS-CO 8X117MM D-17429