Информация о товаре
| Garums | 49.5 cm |
|---|---|
| Platums | 4 cm |
| Augstums | 0.5 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502205347 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TURĒT.KASTĪTES SĪKUMU