Информация о товаре
| Garums | 14.3 mm |
|---|---|
| Diametrs | 8.9 mm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Tērauda kniežu uzgriežņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Stiprinājums | Iegremdējams |
| Skrūves tips | M6 |
| Kniežu materiāla biezums | 0.5 - 3 mm |
| Svars | 30 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 14.3 mm. Diametrs: 8.9 mm. Kniežu materiāla biezums: 0.5 - 3mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176091 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TĒR.KNIED.UZGRIEŽŅI M61.0X14.3 MM 20GAB.