Информация о товаре
| Tapu tips | Abpusējās |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 80 mm |
| Diametrs | 10 mm |
| Produkta veids | Kniedes |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | M10 x 80 mm |
| Ar slēdzi | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Штрихкод | 502109168 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TAPSKRŪVE M10X80 ZN 2GAB