Информация о товаре
| Zīmols | Pawbol |
|---|---|
| Modelis | LG |
| Savienošanas vadu diametrs | 1 x 25/16 mm² |
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 61.5 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Platums | 41 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502115404 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SPAIĻU BLOKSE.4028 LG 1X25/16 MM²