Информация о товаре
| Garums | 9.6 cm |
|---|---|
| Platums | 6.9 cm |
| Smalkums | 80 |
| Produkta veids | Slīpkluči |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 9.6 x 6.9 cm |
| Biezums | 2.6 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502258011 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SLĪP.ŠVAM. HAUSHALT 96X69X26 MM NR 80