Информация о товаре
| Krāsa | Melna krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC3X5 |
| Garums | 20 mm |
| Platums | 1.2 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 3 - 5 mm |
| Штрихкод | 502117849 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SKAVAS KABEĻU NC3X5 MELNAS 100GAB