Информация о товаре
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Platums | 100 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 100 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 25 |
| Papildus informācija | Biezums: 2.5 mm. Krāsa: Pelēka. Materiāls: Galvanizēts tērauds |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500227834 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: САСТИП.ЛЕЊКИС 100X100X100X2.5MM 25G