Информация о товаре
| Garums | 41 cm |
|---|---|
| Platums | 78.2 cm |
| Augstums | 83.8 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Jā |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Maksimālā slodze | 100 kg |
| Kolonnu skaits | 3 |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa, Metālu sakausējums. Krāsa: Melns. Ar riteņiem: Jā. Plauktu skaits: 3 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502205345 |
Jaudīgs un praktisks instrumentu ratiņi. Ratiņi ir ērti instrumentu glabāšanai un transportēšanai. Ratiņu izmēri: 83,8 x 41 x 78,2 cm. Tam ir 4 riteņi. Ratiņi ir melnā krāsā.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: RATI D.R.+RAT. 838X410X782MM